Siz, sizin kariyeriniz, sizin hayatınız…

 

 

ICF (Uluslararası Koçluk Federasonu) ve EMCC (Avrupa Mentorluk ve Koçluk Birliği) Onaylı Profesyonel Koçluk ve Mentorluk Programı ‘Ekim 2019’ dönemi kayıtları başladı…

Profesyonel Koçluk ve Mentorluk Sertifikasyon Programı

Eternal Coaching & Mentoring Academy Koçluk Felsefesi ve Yaklaşımı, içinde bulunduğumuz, dalgalanma, belirsizlik, karmaşa ve muğlaklık çağında kendi özüne sahip çıkmak için mücadele etmek zorunda kalan birey ve liderlerin;

  • ÖZ LİDERLİK yaklaşımı ile anlam içeren bir yolda potansiyellerini en üst seviyede yaşamaları;
  • Bilinçli seçimler yaparak içinde bulundukları hikâyeye yön vermede ÖZGÜR hissetmeleri ,
  • ÖZGÜN duruşları ile gerek iş gerek özel yaşam dengesinde yer alan tüm ilişkilerini, içinde bulundukları sistemi ve dünyayı olumlu şekilde etkilemeleri temellerinde yürür.

Modelimiz koçun, liderlerin ve danışanların, çalışanların iş yaşamında ve kişisel yaşamda gerçekten kendi bütünlüğü içinde istediği değişimi tasarlaması ve değerleri, vizyonu, anlam arayışı eşliğinde birey ve lider olarak tüm ilişkilerde BİLİNÇLİ seçimler yaparak ilerlemesini ve yaşamının her alanında uyum ve dengeyi sağlamak aynı zamanda özgün varlığı eşliğinde geleceği inşa etmek için kişinin potansiyelini ortaya çıkartır ve geliştirir. Çeşitli koçluk modellerini, yaklaşımlarını, araçlarını gerçek yaşamda izleyerek oluşturulmuş ve etkinliği kanıtlanmış olan bu model, yaşanmışlıklardan doğması nedeni ile gelenekçi yaklaşımlardan ayrılır.

Koçluk mesleğini tüm dünyada düzenleyen iki ana kuruluş olan ICF (Uluslararası Koçluk federasyonu) ve EMCC (Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi) tarafından akredite edilmiş olan programımızdan mezun olan koçlar, kendi öz ve hikayelerinin farkında, içten, derin bağlantı kurarak modelin felsefesine dayalı yolculuklardan kendileri de geçer.

Akreditasyonunu aldığımız ve yetkilendirilmiş olduğumuz iki ana kuruluş olan, ICF ( Uluslararası Koçluk Federasyonu ) ve EMCC ( Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi) tarafından belirlenen mesleki etik kurallar vazgeçilmez sınırımız olup , koçlarımız tüm dünyada geçerli olan koçluk ve mentorluk sertifikalarına sahip olurlar.

  • Eğer siz, iş hayatında ‘Özgün Lider’ stilinizi yaratarak, verimlilik ve olumluluk dengelerini göz önünde bulundurarak ekibinizle birlikte sonuçlarınızda fark yaratmak isteyen bir yönetici /liderseniz,
  • Eğer siz, belirleyeceğiniz bir alanda uzmanlaşmak isteyen ‘profesyonel koç’ adayı iseniz,

Sizi, Eternal Coaching & Mentoring Academy (ECMA) ,
ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) ve
EMCC ( Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi)
tarafından akredite edilmiş toplam 84 saatlik çalışmayı kapsayan Profesyonel Koçluk / Mentorluk Programımıza bekliyoruz.


Eğitim Tarihleri :

  • 1.Modül 04-05-06 Ekim 2019
  • 2.Modül 08-09-10 Kasım 2019
  • 3.Modül 06-07- 08 Aralık 2019
  • 4.Modül 10-11-12 Ocak 2019

Program Liderleri :
- Dilek Yıldırım (MCC)
- Meltem Şakarcan (PCC)

Katılım Koşulları:

Katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com, mail gönderebilir ya da 212 982 39 47 numaralı telefondan Meltem Şakarcan’a ulaşabilirsiniz.

 

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayınız.