ICF Onaylı Profesyonel Koçluk Programı Kış 2019 Dönemi Kayıtları Başladı

Profesyonel Koçluk Sertifikasyon Programı

Eternal Coaching & Mentoring Academy Koçluk Felsefesi ve Yaklaşımı, içinde bulunduğumuz, dalgalanma, belirsizlik, karmaşa ve muğlaklık çağında kendi özüne sahip çıkmak için mücadele etmek zorunda kalan birey ve liderlerin;

  • ÖZ LİDERLİK yaklaşımı ile anlam içeren bir yolda potansiyellerini en üst seviyede yaşamaları;
  • Bilinçli seçimler yaparak içinde bulundukları hikâyeye yön vermede ÖZGÜR hissetmeleri ,
  • ÖZGÜN duruşları ile gerek iş gerek özel yaşam dengesinde yer alan tüm ilişkilerini, içinde bulundukları sistemi ve dünyayı olumlu şekilde etkilemeleri temellerinde yürür.

Modelimiz koçun, liderlerin ve danışanların, çalışanların iş yaşamında ve kişisel yaşamda gerçekten kendi bütünlüğü içinde istediği değişimi tasarlaması ve değerleri, vizyonu, anlam arayışı eşliğinde birey ve lider olarak tüm ilişkilerde BİLİNÇLİ seçimler yaparak ilerlemesini ve yaşamının her alanında uyum ve dengeyi sağlamak aynı zamanda özgün varlığı eşliğinde geleceği inşa etmek için kişinin potansiyelini ortaya çıkartır ve geliştirir.
Çeşitli koçluk modellerini, yaklaşımlarını, araçlarını gerçek yaşamda izleyerek oluşturulmuş ve etkinliği kanıtlanmış olan bu model, yaşanmışlıklardan doğması nedeni ile gelenekçi yaklaşımlardan ayrılır.
Bu yaklaşımı benimseyerek mezun olan koçlar, kendi öz ve hikayelerinin farkında, içten, derin bağlantı kurarak modelin felsefesine dayalı yolculuklardan kendileri de geçer.

  • Eğer siz,  iş hayatında ‘Özgün Lider’ stilinizi yaratarak, verimlilik ve olumluluk dengelerini göz önünde bulundurarak ekibinizle birlikte sonuçlarınızda fark yaratmak isteyen bir yönetici /liderseniz,    
  • Eğer siz, belirleyeceğiniz bir alanda uzmanlaşmak isteyen ‘profesyonel koç’ adayı iseniz,

Sizi,  Eternal Coaching & Mentoring Academy (ECMA) , ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite edilmiş toplam 92 saatlik çalışmayı kapsayan  Profesyonel Koçluk Programımıza bekliyoruz.


Eğitim Tarihleri :

  • 1.Modül              08-09-10 Şubat 2019
  • 2.Modül              08-09-10 Mart 2019
  • 3.Modül              05-06-07 Nisan 2019
  • 4.Modül              10-11-12 Mayıs 2019

Program Liderleri :
     - Dilek Yıldırım (MCC)
     - Meltem Şakarcan  (PCC)

Katılım Koşulları:

Katılım koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için info@ecmacademy.com, spancaroglu@ecmacademy.com mail gönderebilir ya da  0216 709 17 37 numaralı telefondan Sinem Pancaroğlu’na ulaşabilirsiniz.

      Haberler sayfasına geri dönmek için tıklayınız.